South African Parastatal and Tertiary Institutions Union

Modele veshje per gra
On: February 21, 2019   |   By: Saptu   |   Under: Uncategorized   |   Comments: No Comment

Ofrojmë Fustane solennelle dhe Fustane për Nutilisez të dizajnuara vetë. Po ashtu shesim Edhe jeleka dhe dallama. Rrobaqepës që bëjmë qepjen e fustanave solennelle, dallamave dhe jelekëve për Nuse. Ofrojme veshje elegante dhe të përditshme për meshkuj dhe femra. DISA artikuj që Mund të gjeni janě pantollona, Farmerka, kostume, fustana, bluza, maica, këmisha dhe veshje Tjera me dizajne dhe ngjyra të ndryshme. Mango sjell një sërë fustanesh Ditore në ngjyra më të kërkuara të sezonit, nga Tonet në Trend ngjyrë të gështenjtë dhe bourgudi Deri te e kuqja dhe e gjelbra – dhe gjithsesi në ngjyrën e Zezë të pakontestueshme. Mango Edhe një Herë u tregua që Moda dhe trendët NUK janě të dedikuara Vetëm për VAJZA me shtat të hollë. Dyqan ku Shiten fustane nuseria të prodhuara në Amerikë të brendit jovani. Të gjitha fustanet janě të kualitetit të lartë dhe janě të duhurit nëse Doni të shkëlqeni në dasmën tuaj. Bershka u krijua në vitin 1998 si një Koncept inovativ i modës për shitjen me pakicë, e CILA SYNON snobët më të Rinj në Treg.

Ka më shumë se 1 000 dyqane Bershka në 68 tregje. STILI Urban i modës së Bershka-s KARAKTERIZON dyqanet e SAJ me Hapësira të gjera ku klientët Mund të gjejnë një larmi veshjesh për në rrugë, muzikë dhe art. Të blesh te Bershka, do të thotë të zhyi në tendencat më të Fundit të modës. Ofron veshje për femra, pantollona, këmisha, bluza, fustana dhe shumë Produkte të Tjera me dizajne dhe ngjyra të shumëllojshme. Buzz është një Koncept që Probajmo për Herë të parë në Shqipëri. Duke promovuar një kulturë Urbane dhe Street Style në një mënyrë Origjinale BUZZ sjell për Ju markat më të njohura ndërkombëtare si: NIKE, Jordan, ADIDAS, under Armour, New Balance, REEBOK, CONVERSE, PUMA. Lexo më shumë. Shtepia e modes ENSAR-A ofron fustana me kualitet dhe sherbim te pakarahasushem, Ku enderra e fustanave te nuseris… Ofrojmë veshje për fëmijë dhe femra. Mund të gjeni MODELE të ndryshme me fustane, maica, këmisha, pantollona, jakne dhe artikuj tjerë sipas sezonës.

Koleksioni Violeta de Mango për sezonin vjeshtë 2017 përfshin pallto të ngrohta, mantele, fustane të rehatshme, xhinse, veshje me pantallona të gjera, si Edhe këpucët universale në stilin e meshkujve, çizmet dhe tracer shtesa mode të cilat do t`u mundësojnë femrave që të plotësojnë veshjen moderne vjeshtore.

Comments are closed.